مشاهده منوی اصلی

الف) راهنمای ثبت نام در کلاس ها

 دانش پژوه گرامی جهت ثبت نام در کلاس های خانه کارگر مراحل زیر را طی نمایید:

1- عضو یا هوادار شدن در خانه کارگر: شما می توانید به صورت حضوری یا اینترنتی عضو یا هوادار خانه کارگر شوید
 
2- ورود به سامانه: برای این کار وارد صفحه اصلی سایت خانه کارگر شده و در قسمت ورود به سامانه، نام کاربری (کد ملی) و رمز کاربری(کد عضویت) را وارد کرده و در پایان بر روی دکمه ورود به سامانه کلیک نمایید تا وارد پنل کاربری خود شوید. 

 

ب) راهنمای سامانه سدا

 پس از آنکه مراحل قبل را به طور کامل انجام داده و وارد سامانه شدید، امکانات آموزشی مختلفی را مشاهده نمایید که به صورت اختصار در ذیل توضیح داده شده است :

 1-  اطلاعات کاربری: در این قسمت اطلاعات کلاسی که در حال حاضر ثبت نام کرده اید و اطلاعات فردی خود را می توانید مشاهده کنید. همچنین در پایان هفته ثبت نام با مراجعه به همین قسمت می توانید از اینکه کلاس شما برگزار می شود یا خیر، آگاهی پیدا نمایید.

 

2- اطلاعیه ها: در این بخش آخرین اطلاعیه های کشوری و همچنین مرکز آموزشی را می توانید مشاهده نمایید.

 

3- صندوق پستی: در این بخش می توانید پیغام های مسئول آموزش را مشاهده نمایید.

 

4- به روز رسانی اطلاعات: در این بخش می توانید اطلاعات خود را به صورت کامل بروزرسانی نمایید تا هنگام دریافت مدرک به مشکل برنخورید.

 

5- ثبت نام ترم جدید: از طریق این بخش می توانید در کلاس مورد نظر خود ثبت نام نمایید. توجه داشته باشید این قسمت تنها در هفته ثبت نام فعال می باشد. برای آگاهی از زمان ثبت نام می توانید به تقویم آموزشی مندرج در سایت مراجعه نمایید.

 

6- اطلاعات آموزش: در این بخش می توانید اطلاعات مربوط به کلاس های جاری خود را مشاهده نمایید، کارت ورود به کلاس را دریافت نمایید و همچنین در نظرسنجی کلاسی شرکت نمایید. در قسمت مشاهده نمرات هم می توانید نمرات کلاس های سابق خود را به صورت کامل مشاهده نمایید.

 

7- اعلانات: از طریق این بخش می توانید آخرین اعلانات مربوط به کلاس های جاری خود را مشاهده نمایید. اینکه کلاس شما برگزار می شود یا خیر و ... همچنین اطلاعیه های کشوری و مرکز هم در این بخش قابل مشاهده است.

 

8- پشتیبانی: در این بخش می توانید انتقادات، پیشنهادات، سوالات آموزشی و شکایت خود را برای مسئول آموزش یا مدیر کل ارسال نمایید.

 

9- پیش ثبت نام: در طول ترم می توانید به این بخش مراجعه نمایید و برای ترم بعدی خود در کلاسی که مدنظرتان است ثبت نام نمایید. توجه داشته باشید پیش ثبت نام به منزله ثبت نام نمی باشد و صرفا جهت مشخص شدن کلاس های درخواستی دانش پژوهان می باشد.

 

ج) راهنمای استفاده از کلاس های مجازی تهران(غیرحضوری)

دانش پژوهان سراسر کشور جهت استفاده از کلاس های غیرحضوری که به صورت اینترنتی برگزار می شود، هنگام ثبت نام در کلاس ها ، نوع کلاس را مجازی انتخاب کرده و مرکز را هم تهران انتخاب نمایید.(اگر در مرکز خود کلاس های غیرحضوری برگزار می شود، مرکز شهر خود را انتخاب نمایید) در این صورت لیست کلاس های اینترنتی برایتان به نمایش داده می شود و می توانید در کلاس مورد نظر خود ثبت نام نمایید. پس از ثبت نام جهت آگاهی از نحوه برگزاری این کلاس ها می توانید به راهنمای سایت آموزش مجازی مراجعه نمایید. آدرس سایت آموزش مجازی در صفحه اصلی سایت قرار دارد.